در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

فراسورس

چگونه یک شرکت پرداخت الکترونیکی تاسیس کنیم ؟ (مثل آسان پرداخت)

سلام دوستان من میخام شرکتی مثل اسان پرداخت راه اندازی کنم ممنون میشم منو راهنمایی بقرمایید؟منتظرپاسختونم؟

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
علی زوار

با سلام

برای چنین کاری باید پهنای باند لازم فراهم شود و ترافیک این شرکتها زیاد است بایستی این موارد را در نظر بگیرید

موفق باشید

اللهم صل علی محمد وآل محمد
فراسورس

خوب برای راه اندازیش چکارکنم

احسان امجدی

دوست عزیز برای وارد شدن به این عرصه، اول باید از طرف بانک مرکزی و شاپرک مجوز بگیرید و تائید بشید که خود این موضوع با توجه به سیاست ها و استاندارد های سخت گیرانه ای که وجود داره، یا امکان پذیر نیست و یا چندین سال طول میکشه.

راه اندازی چنین شرکتی با توجه به این که در بحث پرداخت الکترونیک کار میکنه و باید امنیت بالایی داشته باشه، مستلزم هزینه های هنگفتی هست که یک شرکت عادی نمیتونه از پسشون بر بیاد. تمام دیوایس ها باید از خارج ایران تامین بشه که با توجه به این که تحریم هستیم هم هزینه های خیلی بالایی براتون بر میداره و هم اینکه راه و روش و تیم خودشو میطلبه. در مورد دیوایس های مخابراتی و شبکه ای هم همینطور هستش.

برای این که بتونید به کل ایران سرویس بدید، باید در تمام مراکز مخابراتی استان ها تجهیزات نصب کنید. هزینه های ماهانه پهنای باند، MPLS و ...... رو هم اضافه کنید.

شاید در ظاهر به نظر نرسه ولی تاسیس و راه اندازی چنین شرکتی با این سرویس ها و سعی برای بقاء در بین رقیبان، نیروی انسانی زیادی رو لازم داره.

و .....

"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....